X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
HDI Asekuracja w 2008 r. zebrała tyle samo składki przypisanej brutto, co przed rokiem, czyli 856,59 mln zł. Firma odnotowała jednak 89% niższy niż w 2007 ...
Czytaj więcej »

Mega Posag

2009-01-13 10:40 wtorek
Posagowe Ubezpieczenie na Życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym HDI - Gerling Życie to program posagowy dla dzieci, który łączy walory oszczędnościowe i ochronne.
Czytaj więcej »

HDI Gerling odrobi straty

2008-12-15 10:53 poniedziałek
W przyszłym roku chcemy wyjśc na zero, czyli zakończyć okres strat - zapowiedział Sawomir Waleryś, prezes HDI- Gerling Życie.
Czytaj więcej »
Z początkiem grudnia tego roku oferta ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych w HDI-Gerling Życie TU SA została poszerzona o UFK UniMax Zagranica oferowany przez TFI Union Investment. Nowy fundusz ...
Czytaj więcej »
126,5 mln zł składek zebrała po III kwartale tego roku spółka życiowa HDI-Gerling.
Czytaj więcej »
Krajowa Izba Doradców Podatkowych wynegocjowała z HDI Gerling Polska TU nowe, korzystniejsze warunki ube- zpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC) na 2009 rok. Zbigniew Maciej Szymik, prze- wodniczący ...
Czytaj więcej »

Struktura dolarowa w HDI Gerling

2008-11-06 10:18 czwartek
Towarzystwo ubezpieczeń na życie Gerling zaproponowało Strukturę Dolarową.
Czytaj więcej »
<1>
Sprawdź ofertę
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.